Nie wiemy, jak się tu znalazłeś, nie wiemy, czego szukasz i czego pragnie Twoje serce.

Ale wierzymy, że nic nie dzieje się przez przypadek…

Być może utraciłeś sens życia, przygniotły Cię problemy dnia codziennego, a może po prostu słabnie Twoja wiara, masz wątpliwości, szukasz Boga i nie możesz Go odnaleźć.

Być może masz wielkie pragnienie spotkania z Bogiem i głębszej z Nim relacji.

Czy Twoje życie może się zmienić?

Czy Bóg pragnie Twojego szczęścia, czy też pozostaje obojętny na łzy wylewane do poduszki?

Zapraszamy Cię na:

„KURS FILIP”

PRZYJDŹ ! Odkryj na nowo Boga, poznaj odpowiedzi na trudne pytania i napełnij swoje serce pokojem i radością.


„Jeżeli więc ktoś pozostaje w Chrystusie,

jest nowym stworzeniem.

To, co dawne minęło, a oto wszystko stało się nowe.”
2 Kor 5,17


                                                              


Świadectwo Marcina

Witajcie,
Mialem kiedyś takie marzenie... ale o tym za chwilę.
Wiele lat temu byłem załamany swoim życiem, nie radzilem sobie ze swoją grzesznościa, złością, wrogością. I był kiedyś taki dzień, kiedy z ostatniej ławki w kościele zawolalem do Boga: "To nie tak miało być...nie tak miało wyglądać moje życie !!! Zrób coś z tym, wyciągnij mnie z bagna, sam nie dam rady". Myślałem że nie usłyszy tego, że nic się nie zmieni... Ale jednak On pokazał jak bardzo mnie kocha, że zawsze był przy mnie i tylko czekal aż poproszę... W moim życiu zaczęły dziać sie dziwne, niewytłumaczalne rzeczy (długo by je opisywać), w efekcie czego zapragnąlem odnaleźć Boga na nowo, sięgnąć głębiej, dowiedzieć sie kim On jest i o co chodzi w moim życiu, co jest jego sensem. Ktoś polecił mi Kurs Filip, poszedłem na te rekolekcje i to był prawdziwy przełom dla kogoś takiego jak ja, zagubionego i szukającego sensu życia. Kiedy się kończyly chciałem krzyczeć na ulicy "Jezus żyje!". Zrodzilo się też we mnie takie marzenie, aby też zrobić takie rekolekcje dla innych, aby mogli doświadczyć tego samego co ja. Bóg uczy cierpliwości :-), dlatego dopiero po 7 latach dane jest mi zostać współorganizatorem Kursu Filip. Nawet nie wiecie jak bardzo się z tego cieszę! Nie zarobię na tym nawet 1 zł, nie oczekuję wdzięczności, ani jakiejkolwiek chwały. Radością moją jest robić coś z Bogiem, pozwolić innym przyjść do Niego i doświadczyć Jego miłości.

Zmień coś w swoim życiu, pozwól Jezusowi działać !
Chwała Panu! 

~ Marcin

Do rozpoczęcia rekolekcji pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Gdzie?

Świątynia Opatrzności Bożej (ul. Hlonda 1, Warszawa)

Kiedy?

7-9 czerwca 2019 roku

Jak długo ?

Orientacyjne godziny:

Piątek 7.06: od 18:00 do około 21:30

Sobota 8.06: od 8:00 do około 21:00 (oczywiście z przerwami, szczególnie dłuższą na obiad)

Niedziela 9.06: od 9:00 do około 14:00

Czy będzie opieka do dzieci ?

Tak, zapewniamy profesjonalną opiekę dla dzieci w wieku 4-12 lat. Proszę podać tę informację w uwagach. 

Co to jest kurs „Filip”?
Może to zabrzmi dziwnie, ale ideą rekolekcji jest ukazanie Boga żywego, z którym można nawiązać relację. Często wierzymy w Boga martwego, który gdzieś tam jest, kiedyś coś może robił, opisali to w Piśmie Świętym, ale teraz…hmmm… albo się schował, albo ma swoje sprawy. Natomiast Bóg żywy to taki, który jest naprawdę zainteresowany naszym życiem, który pragnie mieć głęboką relację z nami, dla którego nie jest obojętne, jak żyjemy. Chcesz poznać takiego Boga?

Dla kogo takie rekolekcje?

Zapraszamy osoby powyżej 17 roku życia, które poszukują Boga, pragną doświadczyć Jego miłości, chciałyby nawiązać z Nim bliższą relację albo może znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i nie bardzo potrafią sobie z nią poradzić. Ale jeżeli nie pragniesz niczego doświadczyć, przyjdź choćby z ciekawości, jednak koniecznie w postawie otwartości na wszystko, co Bóg będzie dawał. Dłoń zaciśnięta w pięść niewiele może przynieść…
UWAGA! Warunkiem koniecznym jest zgoda na pełny udział w całych rekolekcjach, bez planowania zwalniania się z ich części.

Kto prowadzi?

Kurs prowadzi ekipa wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Przymierze”.
Co będzie na rekolekcjach ?

Tego nie możemy zdradzić, ale możesz być pewien, że będzie ciekawie. Bóg nie jest nudny, zatem rekolekcje, które mają Go przybliżyć uczestnikom, również nie będą nudne - to możemy zagwarantować. Kurs „Filip” wpisuje się w nurt nowej ewangelizacji, czyli głoszenia Ewangelii z nowym zapałem, nowymi metodami i przy użyciu nowych środków. Jest to ta sama Ewangelia, którą przekazuje Kościół od wieków, podana jednak w sposób dostosowany do współczesnego człowieka.

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA


Udostępnij to wydarzenie klikając w poniższy link:

  • facebook